Skup książek online Szczecin

Skup używanych książek online Szczecin to idealna propozycja dla wszystkich mieszańców Szczecina. Zastanawiasz się gdzie oddać stare książki? Nie zależnie od tego czy mieszkasz w centrum, w Zdroju, Pogodnie czy Turzynie, możesz skorzystać z naszej usługi skupu książek. To idealne rozwiązanie, gdy stare książki, których już nie czytasz zalegają ci na półkach i brakuje ci miejsca na nowe powieści. Sprzedając nam swoje książki sprawiasz, że ucieszą one kogoś innego, a ty będziesz miał miejsce i finanse na nowe bestsellery. 

Jakie książki skupujemy?

Skupujemy poradniki, albumy, książki popularnonaukowe, kucharskie, dla dzieci i młodzieży, kryminały, powieści fantastyczne i science-fiction, historyczne, religijne, o tematyce psychologicznej i  motywacyjnej. Jak również albumy o sztuce, przewodniki i stare książki. Nie skupujemy za to używanych podręczników, słowników, encyklopedii i książek obcojęzycznych.

 

Jak wygląda proces skupu? 

Jedyne co musisz zrobić to na naszego e-maila skupksiazek@antykwariatevos.pl wysłać listę  książek.  Należy wypisać tytuł, autora (najlepiej samo nazwisko) i rok wydania. Jeżeli książka jest wydana po 2000 roku możesz również wypisać numery ISBN (zazwyczaj znajdują się na tyle okładki pod kodem kreskowym). Po za tym warto również dosłać poglądowe zdjęcie książek, byśmy wiedzieli w jakim stanie jest powieść. Gdy wycenimy książki wyślemy propozycje kwoty jaką możemy zaoferować. Jeśli będzie ci odpowiadać, spakuj książki i naklej wysłaną przez nas etykietkę, a my zadbamy o odbiór książek. Możesz również nadać paczkę z dowolnie wybranego paczkomatu. Gdy książki do nas dotrą przelejemy umówioną kwotę.

 

Skup używanych książek to idealna okazja dla mieszkańców Szczecina, by zrobić porządki na półkach. Z naszą ofertą nie musisz wychodzić z domu, by znaleźć stacjonarny punkt skupu książek w Szczecinie. Z nami cały proces skupu używanych książek może odbyć się online, bez wychodzenia z domu. 

 

Wszystkie niezbędne informację znajdziesz na :

https://www.antykwariatevos.pl/pl_PL/i/Wycena-ksiazek-online/24?preview=true

 

Telefon 603-488-759

Adres:

Antykwariat Evos 

os. W. Jagiełły 2, 60-694 Poznań

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl