Skup książek Warszawa

 

Skup książek Warszawa - skup książek online - niepowtarzalna oferta

 

Nasz Antykwariat Evos ma siedzibę w Poznaniu, mimo tego możesz sprzedać nam książki nie wychodząc z domu

 

Nasz antykwariat Evos przygotował specjalną ofertę sprzedaży książek dla mieszkańców miasta Warszawa. Masz książki, które już nie czytasz, nie masz co z nimi zrobić, chciałbyś je sprzedać, nic trudnego chętnie je od Ciebie odkupimy.

Nie ważne czy mieszkasz na Bielanach czy na Woli czy w centrum czy na Bemowie, nasza oferta skierowana jest dla każdego. Książki które chcesz sprzedać, możemy od Ciebie odkupić. 

 

Wystarczy, że wyślesz nam na maila 

skupksiazek@antykwariatevos.pl

 

następujące informację o sprzedawanych książkach:

  • Tytuł książki, autor (najlepiej bez imienia) , rok wydania  (pdf, Wold)
  • można też przesłań zdjęcia książek z ich grzbietami, z tym, że w tej opcji wycena jest dużo mniej dokładna i może potrwać kilka dni

 

Jak już wycenimy książki nasz kurier odbierze od Ciebie z każdego miejsca w Warszawie , jeżeli to Ci jednam nie pasuje, sam możesz nadać paczkę w Paczkomacie w dogodnym dla siebie czasie, my wygenerujemy etykietę, wystarczy ją nakleić na paczkę. 

Wszystkie szczegóły znajdziesz tu skup książek online

 

W naszym antykwariacie skupujemy książki używane  na terenie całej Warszawy. Interesujemy się książkami z każdej dziedziny. Oczywiście mogą to być książki naukowe i popularnonaukowe. Jeśli posiadasz książki religijne też je odkupimy. Bardzo lubimy Poradniki o zdrowiu, o kuchni czy też książkami z zakresy motywacji czy rozwoju osobistego. Jeśli na pułkach masz książki z zakresu psychologii nasz antykwariat niewątpliwie jest świetnym miejscem aby je sprzedać. Nasi klienci poszukują również książek z zakresu historii polski i z historii powszechnej o II wojnie światowej, ale nie tylko. Niewątpliwie Sprzedasz u nas również książki historyczne traktujące  o czasach starożytnych, czy o czasach średniowiecza. 

 

Nigdy wcześniej nie korzystałaś/eś z naszej oferty , przekonaj się jakie to proste i dołącz do setek zadowolonych klientów którzy sprzedali u nas swoje książki. Jesteśmy tu dla Ciebie:)

 

Wszystkie niezbędne informację znajdziesz na :

https://www.antykwariatevos.pl/pl_PL/i/Wycena-ksiazek-online/24?preview=true

 

Telefon 603-488-759

Adres:

Antykwariat Evos 

os. W. Jagiełły 2, 60-694 Poznań

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl