Skup używanych książek Zielona Góra

Mieszkasz w Zielonej Górze i nie wiesz gdzie oddać stare książki ? Zastanawiasz się gdzie znajdziesz skup książek używanych ? Z naszą ofertą już nie musisz szukać stacjonarnego punktu skupu. Antykwariat Evos ma dla ciebie idealną ofertę.  Niezależnie czy mieszkach w centrum Zielonej Góry czy na obrzeżach z nami sprzedasz swoje książki szybko, bez wychodzenia z domu

Interesują nas kryminały, powieści fantasy, sci-fi i historyczne, książki popularnonaukowe, albumy krajoznawcze, motoryzacyjne, przewodniki, pozycje psychologiczne i z zakresu motywacji. Skupujemy również używane książki kucharskie, poradniki o zdrowiu i medycynie naturalnej. Nie interesują nas za to pozycje obcojęzyczne, encyklopedie i słowniki.  

Skup starych książek Zielona Góra to możliwość szybkiego uporządkowania półek. cały proces przebiega szybko i sprawnie, całkowicie online. Na e-mail skupksiazek@antykwariatevos.pl wyślij listę książek , które chcesz sprzedać. Zamieść na niej informacje o autorze i roku wydania książki, możesz również dołączyć poglądowe zdjęcia - będziemy mieli pogląd na stan książki, dzięki czemu  nasza wycena będzie dokładniejsza. Gdy uda nam się wycenić książki dostaniesz e-mail z informacją o kwocie i pozycjach, którymi bylibyśmy zainteresowani. Korzystając naszej oferty nie potrzebny ci fizyczny punkt skupu książek w Zielonej Górze. Cały proces przebiegnie zdalnie. Wyślemy ci etykietkę , która powinieneś nakleić na paczkę i umowę do podpisania, a po uzgodnieniu dogodnego dla ciebie terminu nasz kurier odbierze od ciebie książki. Jeśli wolisz możesz też nadać paczkę w dowolnym  paczkomacie. Gdy książki do nas dotrą przelejemy umówioną kwotę.

Skup książek online Zielona Góra oferowany przez Antykwariat Evos to możliwość zrobienia miejsca na nowe książki, ze świadomością, iż nie oddajemy książek na makulaturę, a dajemy im nowe życie. Nasze ulubione książki mogą cieszyć kogoś innego, a my zyskamy środki na nowe lektury. 

 

Wszystkie niezbędne informację znajdziesz na klikając tutaj

 

 

Telefon 603-488-759

Adres:

Antykwariat Evos 

os. W. Jagiełły 2, 60-694 Poznań

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl