Skup książek Wrocław

Skup książek Wrocław 

Sprzedaż używanych książek to dobre rozwiązanie, gdy na twoich półkach robi się za ciasno. Mieszkasz we Wrocławiu, a w twoim mieszkaniu brakuje miejsca na nowe bestselery ? Już nie musisz się tym martwić. Zajmujemy się skupem książek zarówno we Wrocławiu Fabrycznym, Krzykach jak i Śródmieściu. Tak w skrócie to na terenie całego Wrocławia. Oferujemy odbiór książek w związku z czym nie musisz nigdzie wychodzić, by zrobić miejsce na nowe pozycje. 

Kupujemy książki popularnonaukowe, fantasy, kryminały, literaturę piękną, książki historyczne, dla dzieci, poradniki, książki religijne  i inne pozycje. Nie zajmujemy się za to skupem encyklopedii, słowników, podręczników i książek obcojęzycznych. 

Jak wygląda proces skupu książek ? 

Najprostszym rozwiązaniem jest wysłanie do nas e-maila z listą  używanych książek, jakie masz do sprzedania (jednakże wyceniamy od 20 sztuk).  Wycenimy książki i wyślemy e-mail z proponowaną przez nas ceną, jeżeli przedstawiona przez nas oferta będzie dla ciebie odpowiednia, przyślemy kuriera pod obiór książek.  Po przejrzeniu książek wysyłamy uzgodnioną kwotę przelewem na konto. Cały proces może odbyć się w pełni online. Po więcej informacji zapraszamy tutaj

Szukasz antykwariatu we Wrocławiu, który zadba o twoje książki ? 

Antykwariat Evos to miejsce, gdzie twoje książki dostaną szansę na drugie życie. Na twoich półkach będzie miejsce na nowe tytuły, a w portfelu możliwości zakupu innych pozycji.  Choć nasza siedziba znajduje się w Poznaniu to za sprawą Internetu jesteśmy dla ciebie tak blisko jak gdyby nasza siedziba mieściła się na sąsiedniej ulicy. 

 

Wszystkie niezbędne informację znajdziesz na :

https://www.antykwariatevos.pl/pl_PL/i/Wycena-ksiazek-online/24?preview=true

 

Telefon 603-488-759

Adres:

Antykwariat Evos 

os. W. Jagiełły 2, 60-694 Poznań

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl