Skup książek Trójmiasto

Skup używanych książek Trójmiasto

Nie masz już miejsca na półkach i postanowiłeś sprzedać część swoich książek? Szukasz punktu skupu używanych książek w Trójmieście? Nie wiesz gdzie sprzedać książki w Gdańsku? Poszukujesz miejsca gdzie oddasz stare książki w Gdyni? Jesteś w dobrym miejscu. Mamy dla ciebie idealną ofertę skupu książek. Z nami już nie musisz biegać po mieście szukając stacjonarnego antykwariatu, możesz sprzedać to co zalega ci na półkach, bez ruszania się z miejsca, cały proces przebiegnie online.

Jesteśmy zainteresowani pozycjami dla młodzieży, bajkami dla dzieci, poezją i literatura piękną. Skupujemy również poradniki, , komiksy, kryminały, książki popularnonaukowe, kucharskie, opowiadania osadzone w świecie fantasy i science-fiction. Nie kupujemy książek obcojęzycznych, encyklopedii, słowników i podręczników szkolnych.

Cały proces skupu używanych książek jest bardzo prosty na adres skupksiazek@antykwariatevos.pl wysyłasz listę książek, na której umieszczasz tytuł, autora i rok wydania książki. My wyceniamy książki i wysyłamy ci e-mail z ceną. Jeśli cena jest dla ciebie satysfakcjonująca umawiamy odbiór książek. 

Przedstawiona oferta skupu używanych książek dotyczy mieszkańców całego Trójmiasta. Skupujemy stare książki od mieszkańców Sopotu, Gdańska i Gdyni. Cały proces przebiega online i nie musisz już szukać miejsca gdzie sprzedasz swoje książki stacjonarnie. Z nami zrobisz miejsce na półkach i zdobędziesz finanse na nowe pozycje do twojej biblioteczki.   

 

Wszystkie niezbędne informację znajdziesz na :

https://www.antykwariatevos.pl/pl_PL/i/Wycena-ksiazek-online/24?preview=true

 

Telefon 603-488-759

Adres:

Antykwariat Evos 

os. W. Jagiełły 2, 60-694 Poznań

 

Telefon 603-488-759

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl