Skup książek Poznań

Skup książek Poznań.

Zastanawiasz się, gdzie sprzedać książki w Poznaniu? Najlepiej u nas:)

Prowadzimy skup książek dla mieszkańców Poznania i okolic. Nie masz już miejsca na swoich półkach, chcesz się pozbyć niepotrzebnych książek, nie wyrzucaj ich, daj im drugie życie. Nie ważne czy mieszkasz w Poznaniu na Piątkowie, Ratajach, Grunwaldzie czy w podpoznańskich miejscowościach tj. Suchy Las, Tarnowo Podgórne czy też trochę dalej w Puszczykowie. Ta oferta jest skierowana do wszystkich mieszkańców Poznania i miejscowości podpoznańskich.

 

U nas możesz sprzedać książki z każdej dziedziny. Szczególnie mocno interesują nas książki naukowe i popularnonaukowe między innymi książki historyczne, filozofia , religioznastwo, filozofia , psychologia, sztuka i wiele innych. Sprzedaż u nas również różnego rodzaju poradniki, książki biograficzne czy reportaże. Jeżeli posiadasz prozę polską lub zagraniczą, fantastykę, kryminał, również one znajdą u nas miejsce. 

 

Jak wygląda proces zakupowy?

 

Najprostszym i najszybszym sposobem jest przywiezienie do nas książek, wycenimy je na miejscu jeżeli jest ich, nie więcej niż 30 sztuk , zajmie nam to około 10-20 minut. Jeżeli jednak książek jest więcej, wtedy można je u nas zostawić,  przeważnie na drugi dzień odzwaniamy z informację o gotowej wycenie. 

 

Dobrym sposobem jest również  wysłanie do nas na meila skupksiazek@antykwariatevos.pl   spisu, bądź zdjęć książek . Wszelkie informacje co do do tej formy wyceny znajdziesz tutaj. Po naszej wycenie możemy przyjechać do Ciebie po książki, bądź możesz je spakować i wysłać do nas paczkomatem, kurierem (pokrywamy koszty wysyłki  gdy wartość książek przekroczy 80 zł). 

Istnieje , również inny sposób.  Po zrobieniu wywiadu z naszej strony, możemy przyjechać po książki, spakować te które nadają się do wyceny, przywieźć je do naszego antykwariatu i już na miejscu dokonać wycenę. Całość możemy zakończyć przelewem na konto, bądź samemu można przyjechać do naszego antykwariatu.

 

Wszystkie niezbędne informację znajdziesz na :

https://www.antykwariatevos.pl/skup-ksiazek-evos

https://www.antykwariatevos.pl/pl_PL/i/Wycena-ksiazek-online/24?preview=true

 

Chcesz się z nami skontaktować zadzwoń, możesz również porozmawiać z nami na chacie:

Telefon: 603-488-759

Email: skupksiazek@antykwariatevos.pl

Adres:

Antykwariat Evos 

os. W. Jagiełły 2, 60-694 Poznań

godziny otwarcia:

pn. 12:00-18:00

wt. - pt.  10:00 - 18:00

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl