O firmie

Witamy na stornach naszego Antykwariatu.

Historia naszej firmy rozpoczęła się 2 czerwca 2016 roku. Na początku była to sprzedaż jedynie na portalu allegro. Dzisiaj poza tym sprzedajemy książki w naszym antykwariacie na osiedlu W.Jagiełły 2 w Poznaniu oraz na stronie którą właśnie odwiedziłeś.

Najważniejszy jest dla nas klient, czyli Ty, ponieważ to dla Ciebie staramy się aby w naszym antykwariacie znajdowały się jak najciekawsze tytuły w naprawdę ciekawych cenach. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówiona przez Ciebie przesyłka dotarła jak najszybciej. 

W naszym antykwariacie możesz znaleźć tanie książki używane i te bardzo popularne oraz prawdziwe perełki, których nie znajdziesz gdzie indziej. Możemy zaproponować szeroki asortyment książek używanych, codziennie wiele nowości, wśród tytułów znajdują się i książki - romanse jak i książki historyczne, książki religijne i wiele innych

 

 

Dane sprzedawcy: FHU EVOS Maciej Wośkowiak, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki i prowadzenia Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP 9231595280, nr REGON 527129480, os. W. Jagiełły 2, 60-694 Poznań. 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl